Bize Katılın!!

 Tanık oldukları haksızlığı sadece eleştirmediler, aynı zamanda bu haksızlığa çözüm bulmak için düşündüler. Bir işe başlamanın en zor tarafı ilk adımı atmaktır. Ama yeterli motivasyona sahipseniz ve gerçekten değiştirmek istediğiniz bir durum varsa ilk adımı atıp ardından koşmaya başlarsınız.

Rawan, Duygu ve Maab ilk adımlarını cesurca attılar. Ve ardından düşünmeye, araştırmaya, fikir üretmeye başladılar. “Sosyal girişim” kavramı ile tanıştılar. Sosyal girşim ekosistemine dahil oldular. Bu süreçte kendi hedeflerini gerçekleştirmiş diğer sosyal girişimcilerden destek aldılar ve almaya devam ediyorlar.

Tina Zita gelişmeye devam eden bir sosyal girişim. Bu yolda öğrenilecek ve uygulanacak çok fazla bilgi ve deneyim mevcut. Etki alanını büyütmek için Tina Zita ekibi yoğun bir şekilde çalışıyor. Ve bu süreçte gönüllü desteğine ihtiyacı var. Eğer, sosyal girişimcilik ekosistemine dahil olmak, sosyal sorunlara yenilikçi ve dönüştürücü bir bakış açısıyla yaklaşmak ve kendi yeteneklerini parlatmak istiyorsan, aramızda sana da yer var.

gönüllü formu için buraya tıklayınız.

Hatırla, ilk adımı atmak en zor olan. Ancak ilk adımı atarsan

burada hep birlikte yürüyoruz.